
Wholesale Women's S925 Silver Moissanite Princess Square Bag Pendant Necklace With The Crown Pattern Microinlaid And Platinum Plated Ochain
Wholesale Women's S925 Silver Moissanite Princess Square Bag Pendant Necklace With The Crown Pattern Microinlaid And Platinum Plated Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Original: $23.68
-65%$23.68
$8.29More Images




Wholesale Women's S925 Silver Moissanite Princess Square Bag Pendant Necklace With The Crown Pattern Microinlaid And Platinum Plated Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |























