
Wholesale Women's S925 Silver Natural White Shell Life Tree Pendant Necklace With Leaf Pattern And Cross Chain Electroplated
Wholesale Women's S925 Silver Natural White Shell Life Tree Pendant Necklace With Leaf Pattern And Cross Chain Electroplated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Ins Style,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $38.79
-65%$38.79
$13.58More Images




Wholesale Women's S925 Silver Natural White Shell Life Tree Pendant Necklace With Leaf Pattern And Cross Chain Electroplated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Ins Style,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Ins Style,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























