
Wholesale Women's S925 Silver Ring With Rose Flower Pattern And Rose Gold Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Quality Of Precious Metals | Only |
| Size | 19. |
| Style | Exotic,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $35.59
-65%$35.59
$12.46More Images




Wholesale Women's S925 Silver Ring With Rose Flower Pattern And Rose Gold Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Quality Of Precious Metals | Only |
| Size | 19. |
| Style | Exotic,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Quality Of Precious Metals | Only |
| Size | 19. |
| Style | Exotic,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























