
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Adjustable Open Ring With Water Drops Shape And Geometric Pattern Electroplated
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Adjustable Open Ring With Water Drops Shape And Geometric Pattern Electroplated
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $19.74
-65%$19.74
$6.91More Images






Wholesale Women's S925 Sterling Silver Adjustable Open Ring With Water Drops Shape And Geometric Pattern Electroplated
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























