
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Angel Wings Geometric Diamond Clavicle Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 1.54G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $20.64
-65%$20.64
$7.22More Images





Wholesale Women's S925 Sterling Silver Angel Wings Geometric Diamond Clavicle Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 1.54G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 1.54G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























