
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Cross Ochain Necklace With Geometric Pattern And Diamond Design
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Cross Ochain Necklace With Geometric Pattern And Diamond Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $15.19
-65%$15.19
$5.32More Images





Wholesale Women's S925 Sterling Silver Cross Ochain Necklace With Geometric Pattern And Diamond Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























