
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Fashion Geometric Opening Adjustable Ring With Electroplating Treatment
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Fashion Geometric Opening Adjustable Ring With Electroplating Treatment
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $18.38
-65%$18.38
$6.43More Images






Wholesale Women's S925 Sterling Silver Fashion Geometric Opening Adjustable Ring With Electroplating Treatment
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























