
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Bicycle Necklace With Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | Strip |
| Style | Original Design,Daily Necessities |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Original: $31.73
-65%$31.73
$11.11More Images




Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Bicycle Necklace With Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | Strip |
| Style | Original Design,Daily Necessities |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | Strip |
| Style | Original Design,Daily Necessities |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |























