
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Natural Garnet Pearl Colored Gemstone Water Drop Earrings Set With Gems
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Natural Garnet Pearl Colored Gemstone Water Drop Earrings Set With Gems
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 40g |
Original: $16.94
-65%$16.94
$5.93More Images












Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Natural Garnet Pearl Colored Gemstone Water Drop Earrings Set With Gems
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 40g |























