
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Ring With 18K Gold Vacuum Plating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 19. |
| Style | Japan And South Korea,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $12.59
-65%$12.59
$4.41More Images






Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Ring With 18K Gold Vacuum Plating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 19. |
| Style | Japan And South Korea,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 19. |
| Style | Japan And South Korea,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























