
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Smile Pendant Necklace With Zircon And Diamonds O Word Chain
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Smile Pendant Necklace With Zircon And Diamonds O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Japan And South Korea,Facial Features,Expressions |
| Weight | 3.8g |
Original: $14.57
-65%$14.57
$5.10More Images





Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Smile Pendant Necklace With Zircon And Diamonds O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Japan And South Korea,Facial Features,Expressions |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Japan And South Korea,Facial Features,Expressions |
| Weight | 3.8g |























