
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Inlaid Zircon Ushaped Simple Style Electroplated Earrings
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Inlaid Zircon Ushaped Simple Style Electroplated Earrings
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $15.72
-65%$15.72
$5.50More Images






Wholesale Women's S925 Sterling Silver Inlaid Zircon Ushaped Simple Style Electroplated Earrings
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3g |























