
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Ring With Moissanite And Geometric Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Port Code 9 |
| Style | Pastoral Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $29.00
-65%$29.00
$10.15More Images




Wholesale Women's S925 Sterling Silver Ring With Moissanite And Geometric Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Port Code 9 |
| Style | Pastoral Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Port Code 9 |
| Style | Pastoral Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























