
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Ring With Moissanite Diamondencrusted Small Twist Design Electroplated With Doll Animal Zodiac Letters Numbers Text Pattern Minimalist Style
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Ring With Moissanite Diamondencrusted Small Twist Design Electroplated With Doll Animal Zodiac Letters Numbers Text Pattern Minimalist Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Doll,Animal,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Minimalist |
| Weight | 3g |
Original: $46.56
-65%$46.56
$16.30More Images




Wholesale Women's S925 Sterling Silver Ring With Moissanite Diamondencrusted Small Twist Design Electroplated With Doll Animal Zodiac Letters Numbers Text Pattern Minimalist Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Doll,Animal,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Minimalist |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Doll,Animal,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Minimalist |
| Weight | 3g |























