
Wholesale Women's Silver 925 Sterling Flower Pendant Clavicle Chain With Geometric Pattern And Electroplated Platinum 18K Gold Design
Wholesale Women's Silver 925 Sterling Flower Pendant Clavicle Chain With Geometric Pattern And Electroplated Platinum 18K Gold Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $27.15
-65%$27.15
$9.50More Images






Wholesale Women's Silver 925 Sterling Flower Pendant Clavicle Chain With Geometric Pattern And Electroplated Platinum 18K Gold Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























