
Wholesale Women's Silver Bow Pendant Diamond Necklace With Electroplating Light Luxury Design
Wholesale Women's Silver Bow Pendant Diamond Necklace With Electroplating Light Luxury Design
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver (White Gold),925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | High Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Original: $32.82
-65%$32.82
$11.49More Images



Wholesale Women's Silver Bow Pendant Diamond Necklace With Electroplating Light Luxury Design
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver (White Gold),925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | High Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver (White Gold),925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | High Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |























