
Wholesale Women's Silver Snake Bone Chain Moissanite Necklace With Round Pendant And Animal Zodiac Pattern Set With Precious Stones
Wholesale Women's Silver Snake Bone Chain Moissanite Necklace With Round Pendant And Animal Zodiac Pattern Set With Precious Stones
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Blue-Green,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Score | 1 Karat |
| Material | Silver |
| Name Of Commodity | Moissanite Necklace |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 2 Karat,8Mm |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Carat.6.5mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 100g |
Original: $35.77
-65%$35.77
$12.52More Images










Wholesale Women's Silver Snake Bone Chain Moissanite Necklace With Round Pendant And Animal Zodiac Pattern Set With Precious Stones
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Blue-Green,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Score | 1 Karat |
| Material | Silver |
| Name Of Commodity | Moissanite Necklace |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 2 Karat,8Mm |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Carat.6.5mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Blue-Green,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Score | 1 Karat |
| Material | Silver |
| Name Of Commodity | Moissanite Necklace |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 2 Karat,8Mm |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Carat.6.5mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 100g |























