
Wholesale Women's Sterling Silver 14K Gold Plated Emerald Rhombus Pendant Ochain Necklace With Eye Of Horus Retro Design
Wholesale Women's Sterling Silver 14K Gold Plated Emerald Rhombus Pendant Ochain Necklace With Eye Of Horus Retro Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Facial Features,Expressions |
| Styling | Rhombus |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
More Images




Wholesale Women's Sterling Silver 14K Gold Plated Emerald Rhombus Pendant Ochain Necklace With Eye Of Horus Retro Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Facial Features,Expressions |
| Styling | Rhombus |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Facial Features,Expressions |
| Styling | Rhombus |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























