
Wholesale Women's Sterling Silver Animals Zodiac Swan Pendant Cross Chain Necklace With Simulation Diamond And Electroplating Treatment
Wholesale Women's Sterling Silver Animals Zodiac Swan Pendant Cross Chain Necklace With Simulation Diamond And Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 2.3.8g |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Original: $22.95
-65%$22.95
$8.03More Images




Wholesale Women's Sterling Silver Animals Zodiac Swan Pendant Cross Chain Necklace With Simulation Diamond And Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 2.3.8g |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 2.3.8g |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |























