🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Women's Sterling Silver Bow Pendant Necklace With Diamond Design And Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Japan And South Korea,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
$4.54
Original: $12.96
-65%Wholesale Women's Sterling Silver Bow Pendant Necklace With Diamond Design And Ochain—
$12.96
$4.54More Images





Wholesale Women's Sterling Silver Bow Pendant Necklace With Diamond Design And Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Japan And South Korea,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Japan And South Korea,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























