
Wholesale Women's Sterling Silver Geometric Simple Style Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter,Trade Fair |
| Quality Of Precious Metals | 925 Silver |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 300g |
Original: $24.20
-65%$24.20
$8.47More Images




Wholesale Women's Sterling Silver Geometric Simple Style Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter,Trade Fair |
| Quality Of Precious Metals | 925 Silver |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 300g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter,Trade Fair |
| Quality Of Precious Metals | 925 Silver |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 300g |























