
Wholesale Women's Sterling Silver Moon Necklace With Micropaved Zircon And Geometric Pattern 14K Gold Plated
Wholesale Women's Sterling Silver Moon Necklace With Micropaved Zircon And Geometric Pattern 14K Gold Plated
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $15.14
-65%$15.14
$5.30More Images




Wholesale Women's Sterling Silver Moon Necklace With Micropaved Zircon And Geometric Pattern 14K Gold Plated
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























