
Wholesale Women's Sterling Silver Star Shaped Single Row Diamond Moissanite Set Bracelet
| Anti Oxidation Treatment | Rhodium Gold |
|---|---|
| Extension Chain | 12Mm |
| Gem | Moissanite |
| Material | Silver,Single Row Diamond Moissanite Bracelet,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Anniversary Celebration |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Star |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $77.86
-65%$77.86
$27.25More Images





Wholesale Women's Sterling Silver Star Shaped Single Row Diamond Moissanite Set Bracelet
| Anti Oxidation Treatment | Rhodium Gold |
|---|---|
| Extension Chain | 12Mm |
| Gem | Moissanite |
| Material | Silver,Single Row Diamond Moissanite Bracelet,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Anniversary Celebration |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Star |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Anti Oxidation Treatment | Rhodium Gold |
|---|---|
| Extension Chain | 12Mm |
| Gem | Moissanite |
| Material | Silver,Single Row Diamond Moissanite Bracelet,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Anniversary Celebration |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Star |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























