
Wholesale Women's Vintage Geometric Stainless Steel Irregular Oval Ring With Electroplating
Wholesale Women's Vintage Geometric Stainless Steel Irregular Oval Ring With Electroplating
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | The Opening Is Adjustable |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
More Images







Wholesale Women's Vintage Geometric Stainless Steel Irregular Oval Ring With Electroplating
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | The Opening Is Adjustable |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | The Opening Is Adjustable |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |























