
Wholesale Women's Vintage Loveshaped Copper Real Gold Plated Earrings
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Processing Technique | Real Gold Plating |
| Shape | Love |
| Style | Hong Kong Style,Shape,Pattern |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 3g |
Original: $2.03
-65%$2.03
$0.71More Images





Wholesale Women's Vintage Loveshaped Copper Real Gold Plated Earrings
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Processing Technique | Real Gold Plating |
| Shape | Love |
| Style | Hong Kong Style,Shape,Pattern |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Processing Technique | Real Gold Plating |
| Shape | Love |
| Style | Hong Kong Style,Shape,Pattern |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 3g |























