
Wholesale Women's Zinc Alloy Electroplated Flower Drop Shape Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Drop Shape |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 3g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images






Wholesale Women's Zinc Alloy Electroplated Flower Drop Shape Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Drop Shape |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Drop Shape |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 3g |























