
Wholesale Zinc Alloy Flower Tassel Stud Earrings For Women Light Luxury Style Electroplated
Wholesale Zinc Alloy Flower Tassel Stud Earrings For Women Light Luxury Style Electroplated
| Ear Needle Material | Resin |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $0.97
-65%$0.97
$0.34More Images






Wholesale Zinc Alloy Flower Tassel Stud Earrings For Women Light Luxury Style Electroplated
| Ear Needle Material | Resin |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Resin |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























