
Women Fashion Retro Exaggerated Colorful Oval Alloy Resin Necklace With Geometric Style And Snake Bone Chain
Women Fashion Retro Exaggerated Colorful Oval Alloy Resin Necklace With Geometric Style And Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 69g |
Original: $3.82
-65%$3.82
$1.34More Images




Women Fashion Retro Exaggerated Colorful Oval Alloy Resin Necklace With Geometric Style And Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 69g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 69g |























