
Women's 925 Silver Imitation Stone Ring Set With Ushape Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Port Code 9 |
| Style | Simple |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $13.62
-65%$13.62
$4.77More Images




Women's 925 Silver Imitation Stone Ring Set With Ushape Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Port Code 9 |
| Style | Simple |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Port Code 9 |
| Style | Simple |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























