
Women's 925 Sterling Silver 14K Gold Plated Necklace With Cross Small Flower Four Leaf Clover Elements And O Chain
Women's 925 Sterling Silver 14K Gold Plated Necklace With Cross Small Flower Four Leaf Clover Elements And O Chain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Leaves |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
More Images






Women's 925 Sterling Silver 14K Gold Plated Necklace With Cross Small Flower Four Leaf Clover Elements And O Chain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Leaves |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Leaves |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























