
Women's 925 Sterling Silver Fourleaf Clover Pendant Clavicle Chain Set With Diamonds Moissanite Necklace
Women's 925 Sterling Silver Fourleaf Clover Pendant Clavicle Chain Set With Diamonds Moissanite Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Flower |
| Style | Simple |
| Weight | 3.8g |
Original: $27.95
-65%$27.95
$9.78More Images




Women's 925 Sterling Silver Fourleaf Clover Pendant Clavicle Chain Set With Diamonds Moissanite Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Flower |
| Style | Simple |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Flower |
| Style | Simple |
| Weight | 3.8g |























