
Women's 925 Sterling Silver Geometric Paperclip Drop Glue Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Quality Of Precious Metals | 1.45G |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Glue |
| Weight | 5g |
Original: $19.43
-65%$19.43
$6.80More Images






Women's 925 Sterling Silver Geometric Paperclip Drop Glue Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Quality Of Precious Metals | 1.45G |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Glue |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Quality Of Precious Metals | 1.45G |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Dripping Glue |
| Weight | 5g |























