
Women's 925 Sterling Silver Light Luxury Ushaped Moissanite Ring With Microinlaid Gravel And Electroplating
Women's 925 Sterling Silver Light Luxury Ushaped Moissanite Ring With Microinlaid Gravel And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 2.3g |
| Size | 19. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $20.18
-65%$20.18
$7.06More Images





Women's 925 Sterling Silver Light Luxury Ushaped Moissanite Ring With Microinlaid Gravel And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 2.3g |
| Size | 19. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 2.3g |
| Size | 19. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























