
Women's 925 Sterling Silver Moissanite Mini Skirt Clavicle Necklace With Diamond Fan Pendant Jewelry Accessories
Women's 925 Sterling Silver Moissanite Mini Skirt Clavicle Necklace With Diamond Fan Pendant Jewelry Accessories
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 3.3.8g |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $37.21
-65%$37.21
$13.02More Images


Women's 925 Sterling Silver Moissanite Mini Skirt Clavicle Necklace With Diamond Fan Pendant Jewelry Accessories
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 3.3.8g |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 3.3.8g |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























