🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Women's 925 Sterling Silver Moissanite Necklace With Heartshaped Pink Moissanite And Snake Bone Chain Set With Animals And Zodiac Pattern
Women's 925 Sterling Silver Moissanite Necklace With Heartshaped Pink Moissanite And Snake Bone Chain Set With Animals And Zodiac Pattern
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Turquoise,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Score | 1 Karat |
| Material | Silver |
| Name Of Commodity | Moissanite Necklace |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 1 Karat,6.5Mm |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Carat.6.5mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 100g |
Select Color
Select Spec
From $13.67
Original: $39.07
-65%Women's 925 Sterling Silver Moissanite Necklace With Heartshaped Pink Moissanite And Snake Bone Chain Set With Animals And Zodiac Pattern—
$39.07
$13.67More Images































Women's 925 Sterling Silver Moissanite Necklace With Heartshaped Pink Moissanite And Snake Bone Chain Set With Animals And Zodiac Pattern
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Turquoise,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Score | 1 Karat |
| Material | Silver |
| Name Of Commodity | Moissanite Necklace |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 1 Karat,6.5Mm |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Carat.6.5mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Turquoise,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Score | 1 Karat |
| Material | Silver |
| Name Of Commodity | Moissanite Necklace |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 1 Karat,6.5Mm |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Carat.6.5mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 100g |























