
Women's 925 Sterling Silver Natural White Bead Bracelet With Geometric Original Design Pure Handmade
Women's 925 Sterling Silver Natural White Bead Bracelet With Geometric Original Design Pure Handmade
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Original Design,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Pure Handmade |
| Weight | 40g |
Original: $49.35
-65%$49.35
$17.27More Images






Women's 925 Sterling Silver Natural White Bead Bracelet With Geometric Original Design Pure Handmade
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Original Design,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Pure Handmade |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Original Design,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Pure Handmade |
| Weight | 40g |























