
Women's 925 Sterling Silver Snake Bone Ring Light Luxury Style With Animals Pattern And Goldplated Moissanite
Women's 925 Sterling Silver Snake Bone Ring Light Luxury Style With Animals Pattern And Goldplated Moissanite
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $22.38
-65%$22.38
$7.83More Images





Women's 925 Sterling Silver Snake Bone Ring Light Luxury Style With Animals Pattern And Goldplated Moissanite
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























