
Women's Doublelayered Pearl Ring 925 Silver Geometric Style Set With Pearls
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 2.28G |
| Size | 6. |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 5g |
More Images




Women's Doublelayered Pearl Ring 925 Silver Geometric Style Set With Pearls
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 2.28G |
| Size | 6. |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 2.28G |
| Size | 6. |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 5g |























