
Women's Fashion S925 Sterling Silver Fivepointed Star Geometric Cute Polished Hollow Earrings 2025 New
Women's Fashion S925 Sterling Silver Fivepointed Star Geometric Cute Polished Hollow Earrings 2025 New
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 5g |
Original: $6.58
-65%$6.58
$2.30More Images





Women's Fashion S925 Sterling Silver Fivepointed Star Geometric Cute Polished Hollow Earrings 2025 New
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 5g |























