
Women's Geometric Moissanite 925 Sterling Silver Highend Sense Tassel Long Earrings
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | High-End Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Original: $20.90
-65%$20.90
$7.31More Images


Women's Geometric Moissanite 925 Sterling Silver Highend Sense Tassel Long Earrings
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | High-End Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | High-End Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |























