
Women's Geometric S925 Sterling Silver Open Moissanite Ring With Electroplating
| Material | Silver |
|---|---|
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Wedding Birthday Festival |
| Precious Metal Quality | About 2.61G |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Women's |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $20.00
-65%$20.00
$7.00More Images






Women's Geometric S925 Sterling Silver Open Moissanite Ring With Electroplating
| Material | Silver |
|---|---|
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Wedding Birthday Festival |
| Precious Metal Quality | About 2.61G |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Women's |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Silver |
|---|---|
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Wedding Birthday Festival |
| Precious Metal Quality | About 2.61G |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Women's |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























