
Women's Jewelry Set Ferris Wheel Rose Enamel Color Titanium Steel Electroplated Necklace And Ring
Women's Jewelry Set Ferris Wheel Rose Enamel Color Titanium Steel Electroplated Necklace And Ring
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.63
-65%$3.63
$1.27More Images
















Women's Jewelry Set Ferris Wheel Rose Enamel Color Titanium Steel Electroplated Necklace And Ring
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























