
Women's Light Luxury Geometric 925 Sterling Silver Moissanite Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Diamond,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Non Allergic Protection | Gold,Platinum |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $43.73
-65%$43.73
$15.31More Images



Women's Light Luxury Geometric 925 Sterling Silver Moissanite Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Diamond,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Non Allergic Protection | Gold,Platinum |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Diamond,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Non Allergic Protection | Gold,Platinum |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























