
Women's Light Luxury Highend Design S925 Sterling Silver Ring With Moissanite Geometric Style Set With Diamonds
Women's Light Luxury Highend Design S925 Sterling Silver Ring With Moissanite Geometric Style Set With Diamonds
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Number 9 |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 3g |
Original: $21.86
-65%$21.86
$7.65More Images




Women's Light Luxury Highend Design S925 Sterling Silver Ring With Moissanite Geometric Style Set With Diamonds
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Number 9 |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Number 9 |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 3g |























