
Women's Light Luxury Style Moissanite Ring S925 Sterling Silver Geometric Micropaved
| Broken Diamond | Eight Hearts And Eight Arrows Zircon |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite D Color Gra Certificate |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Micropaved |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 2 Carat Moissanite (Open) |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $30.63
-65%$30.63
$10.72More Images










Women's Light Luxury Style Moissanite Ring S925 Sterling Silver Geometric Micropaved
| Broken Diamond | Eight Hearts And Eight Arrows Zircon |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite D Color Gra Certificate |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Micropaved |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 2 Carat Moissanite (Open) |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Broken Diamond | Eight Hearts And Eight Arrows Zircon |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite D Color Gra Certificate |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Micropaved |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 2 Carat Moissanite (Open) |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 3g |























