
Women's Luxury Wedding Ring S925 Sterling Silver Flower Pattern Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Precious Metal Quality | 3g |
| Style | Natural,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $38.32
-65%$38.32
$13.41More Images




Women's Luxury Wedding Ring S925 Sterling Silver Flower Pattern Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Precious Metal Quality | 3g |
| Style | Natural,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Precious Metal Quality | 3g |
| Style | Natural,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























