
Women's Minimalist Iron And Alloy Constellation Patterned Necklace With Electroplating Processing
Women's Minimalist Iron And Alloy Constellation Patterned Necklace With Electroplating Processing
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Constellation |
| Style | Minimalist |
| Weight | 21g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images











Women's Minimalist Iron And Alloy Constellation Patterned Necklace With Electroplating Processing
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Constellation |
| Style | Minimalist |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Constellation |
| Style | Minimalist |
| Weight | 21g |























