
Women's Moissanite Necklace 925 Sterling Silver Plated Pt950 Gold Round Pendant With Animals Zodiac Pattern Set With Precious Stones
Women's Moissanite Necklace 925 Sterling Silver Plated Pt950 Gold Round Pendant With Animals Zodiac Pattern Set With Precious Stones
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Blue-Green,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Score | 1 Karat |
| Material | Silver |
| Name Of Commodity | Moissanite Necklace |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 1 Karat 6.5Mm |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Karat. 6.5Mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 48g |
Original: $39.07
-65%$39.07
$13.67More Images











Women's Moissanite Necklace 925 Sterling Silver Plated Pt950 Gold Round Pendant With Animals Zodiac Pattern Set With Precious Stones
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Blue-Green,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Score | 1 Karat |
| Material | Silver |
| Name Of Commodity | Moissanite Necklace |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 1 Karat 6.5Mm |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Karat. 6.5Mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 48g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Blue-Green,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Score | 1 Karat |
| Material | Silver |
| Name Of Commodity | Moissanite Necklace |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 1 Karat 6.5Mm |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Karat. 6.5Mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 48g |























