
Women's Moissanite Ring In 925 Sterling Silver With Crown Pattern And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 9 Yards |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $16.34
-65%$16.34
$5.72More Images


Women's Moissanite Ring In 925 Sterling Silver With Crown Pattern And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 9 Yards |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 9 Yards |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























