
Women's Moissanite Ring S925 Sterling Silver Plated Pt950 Gold Wave Pattern Light Luxury Style Electroplated
Women's Moissanite Ring S925 Sterling Silver Plated Pt950 Gold Wave Pattern Light Luxury Style Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | Only |
| Size | 19. |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $21.86
-65%$21.86
$7.65More Images




Women's Moissanite Ring S925 Sterling Silver Plated Pt950 Gold Wave Pattern Light Luxury Style Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | Only |
| Size | 19. |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | Only |
| Size | 19. |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























